Multisun office

Addressul. Zakrzowska 21, 51-318 WrocławClientMultisunMultisun, PL
Description

Wyposażenie i upiększenie indywidualnie dobranymi fotografiami wnętrza każdego biura sprawia niebanalne i przyjemne odczucia a co najważniejsze czyni je wyjątkowym.

 

Wszystkie fotografie zostały oprawione w naturalne, drewniane ramy, indywidualnie i niepowtarzalnie wykończone.  Perfekcyjne wydruki przygotowane w moim studio i wydrukowane na wysokiej rozdzielczości ploterze.

Całość wykonana ręcznie przeze mnie.

 

Tak powstał projekt

wyposażenia moimi pracami biura: MultisunMultisun

Obniżyć rachunki za prąd

Spółka MULTISUN oferuje profesjonalne usługi związane z projektowaniem, wykonaniem systemów fotowoltaicznych. Z nami możesz liczyć na kompleksową obsługę inwestycji wliczając w to formy finansowania. Efektem naszego działania jest istotne obniżenie rachunku i niezależność energetyczna.

Jedna z pierwszych firm w Polsce

Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które postawiły na energię ze słońca. Nasza historia z technologią fotowoltaiczną sięga 2013 roku. Wtedy dwóch późniejszych założycieli Multisun: Krzysztof Misiewicz i Wojciech Włodarski weszło drogę w kierunku innowacyjnej technologii. Doświadczenia zdobyte w kraju i za granicą zaowocowały powstaniem dwóch niedużych firm, które z czasem przeobraziły się w nową markę Multisun. Od 2016 roku rozpoczęliśmy działania edukacyjne i promocyjne. Nasza wiara w OZE pomagała kształtować młody rynek.

 

error: Content is protected !!